KSSS

Kontakt

KSSS  
Hotellvägen 9 Telefon: 08 - 556 166 80
133 35 Saltsjöbaden  E-post: ksss@ksss.se
   
BG: 160-2861 Öppetider
Faktureringsadress: Mån-tors: 08.30-17.00
KSSS Fredag:    08.30-15.00
Box 118  
133 22 Saltsjöbaden Telefontider:
  Mån - fre: 10.00 - 12.00, 13.00 - 15.00
   
Magnus Woxén Kappsegling,båt-och anläggningsansvarig
08 - 556 166 83 magnus@ksss.se
   
Anna Englund Ekonomiansvarig
08 - 556 166 84 anna@ksss.se
   
Björn Johansson Sportchef
073 - 358 35 30 bjorn@ksss.se
   
Neith Åstradsson Produktionsledare för ÅF Offshore Race
073 - 249 91 20 neith@ksss.se
 
Katarina Persson Sälj och Produktion ÅF Offshore Race
  ina@ksss.se
   
Fredrik Heijne Kontaktperson KSSS Network
070 - 874 89 80 fredrik.heijne@ksss.se
   
Lotta Ridelberg Marknad, kommunikation och kappsegling
08 - 556 166 93 lotta@ksss.se
   
Marie-Louise " Marillo" Johansson Kappseglingskoordinator
 08 - 556 166 85 marillo@ksss.se
   
Annika Ljunglöf Medlemsfrågor
08 - 556 166 86 annika@ksss.se
   
Anders Bengtsson Ansvarig träningsversamhet
08 - 556 166 82 anders@ksss.se
   
Ann-Charlotte Karlsson Ansvarig lägerversamhet
08 - 556 166 87 ac@ksss.se
   
Mats Olsson PR, press och information
 070 - 633 61 30 mats@ksss.se
   
Bengt Gustafsson Hamnkapten Saltsjöbaden
070 - 678 41 86 bengt@ksss.se
   
Ulf Carlsson uffe@ksss.se
   
Hamnkapten Sandhamn Hamnkapten Sandhamn/Lökholmen
08 - 571 53 285, 070 - 213 20 68 sandhamn@ksss.se
   
Hamnkontor Lökholmen  
070 - 213 20 66 lokholmen@ksss.se
   
Kenneth`Bomben´Larsson  
08 - 556 166 80 ksss@ksss.se
   
Ansvarig redaktör KSSS-Publicerad 2012-04-04