Kappsegling

Anmälda båtar

Följande båtar har anmält sig till KSSS Regionskval Optimist.
Om du nyligen anmält dig kan det ta en stund innan du dyker upp i listan. En anmälan är endast komplett då betalningen genomförts.
Skeppare Segelnummer Klubb
Filip Huljebrandt 4329 LJS
Sissel Engdahl 4533 Jollekappseglarna Västerås, JKV
Oscar Löfgren 4543 JKV
Tindra Forssen 4549 KSSS
Lova Forssen 4553 KSSS
Oscar Tengbert 4358 JKV
Albert Norlén 3915 Kungl Svenska Segel Sällskapet
Stella Molitor 4422 BOOSS
Love Molitor 3956 BOOSS
Oskar Svensson 4270 Strängnäs Segel Sällskap
Felix Svensson 4017 KSSS
Gustav Landin 4361 JolleKappseglarna Västerås
Holger Barsne 3739 Boo segelsällskap
Calle Lagerberg 4518 KSSS
Ossian Kamal 4301 KSSS
Hannah Maurer 4484 Mälarhöjdens Kanotsällskap
Caroline Sköld Orr 4360 Kvarnvikens BS
Sofia Levin Håkansson 3786 BOOSS
Wilhelm Alness 4457 Knivsta Optimist och JolleKlubb, KOJK
Adam Bergström 4264 KvBS (Kvarnvikens Båtsällskap)
Hanna Koba 4231 JKV Jollekappseglarna Västerås
Björn Ljunggren 4452 Jollekappseglarna Västerås
August Jungstedt 3982 Kungliga Svenska Seglar Sälskapet
Ludvig Löhr 4032 KSSS
Moa Wikman 4366 JolleKappseglarna Västerås
Maja Wikman 4470 JolleKappseglarna Västerås
Gustav 3892 KSSS Ranängen
Elina Friman 3924 Kvarnvikens Båtsällskap
Mattias Trende 3804 KSSS (Kungliga svenska segelsällskapet)
Calle Frankendal 4192 KSSS
Joel Lindqvist 4513 Norrköpings Segelklubb
Jonathan Hellman 4443 Linköpings Jolleseglarklubb LJS
Hugo Liljegren 4387 KSSS
Hedvig Liljegren 4506 KSSS
Oskar Wintzell 4091 KSSS
Axel Steffner 4216 UKF (Uppsala Kanotförening)
Anton Anderen 3496 KSSS
Jonas Wallander 4140 Vikingarnas Segelsällskap VSS
Hugo Wigh 4353 KSSS
Gustaf Mårsäter 3703 KSSS
Rasmus Granzin 4425 Boo Segelsällskap
Line Thunman 3457 KSSS
Anna Strömbäck 3572 Boo Segelsällskap
Ivar Steffner 4038 KSSS
Ludvig Lindqvist 4427 KSSS
Philip Lindblad 4344 SÄSS
David Mårsäter 4460 KSSS
Cecilia Leijonhufvud 4395 BOO Segelsällskap
Olof Swedberg 4142 KSSS
John Wendt 4184 KSSS
Erik Wahlberg 4110 Gefle Segelsällskap
Rasmus Söderman 3868 Uppsala kanotförening
Ask Lindstedt - Nyberg 4217 KSSS
Axel Hallquist 3507 Boo segelselskap
Anton Nilsson 4294 KSSS
Tim Nyllinge 4070 KSSS
Sofia Gustafsson 4411 Mälarhöjdens Kanotsällskap
Simon Granath 4440 Boo Seglarsällskap
Gustav Skarman 4357 KSSS
Elias Hyberg 4187 KSSS
DOUGLAS HAHNE 4331 KSSS
Axel Nyman 3996 KSSS
Samuel Ryberg 4532 Knivsta Optimist och Jolleklubb
Hugo Strömberg 4232 KSSS
Joanna Danielson 4478 Mälarhöjdens kanotsällskap
Magnus Tryselius 3949 KSSS
Finn Kats 2268 Knivsta Optimist Joll Klubb (KOJK)
Adam Stillström 4101 KSSS