Kappsegling

KSSS Olympic Class Regatta 2016

Class Nationality Sail No Name Country Boatname
Optimist FIN 795 Arttu Valonen Finland
Optimist SWE 4489 Hannes Witte Sweden
505 SWE 8694 Tomas Grundel Sweden
Optimist SWE 3956 Malcolm Graner Sweden
Optimist SWE 4395 Jakob Graner Sweden
Europe Class SWE 3328 Anton Lundin Sweden Osis
Laser Standard SWE 206408 Albin Gipperth Sweden
Europe Class SWE 96 Gustav Peper Sweden
Laser Radial SWE 209031 Ossian Kamal Sweden
Europe Class SWE 3691 Carl Ljunggren Sweden
Laser Radial SWE 206972 Tim Nyllinge Sweden
Optimist SWE 4678 Calle Lagerberg Sweden
Optimist FIN 1096 Thomas Lindström Finland
Europe Class SWE 3392 Marcus Letalick Sweden
Optimist FIN 1112 Anton Niemi Finland
Europe Class SWE 3671 Gustav Granath Sweden
Europe Class SWE 3705 Frida Asker Sweden
Laser 4.7 SWE 209025 Emil Bertilson Sweden
Optimist NOR 3830 Mathilde Robertstad Norway Matter´n
Optimist FIN 1073 Olav Hamel Finland
Optimist NOR 3850 Fredrikke Foss Norway ONYX
Optimist NOR 3919 Mathias Berthet Norway
Optimist NOR 3819 Markus August Berthet Norway
Optimist NOR 3789 Sverre Langaas Holt Norway NOR3789
Laser Standard SWE 201729 Claes Törnsten Sweden
Optimist FIN 463 Siiri Danielsson Finland
Europe Class SWE 3549 Julia Henriksson Sweden
Laser Radial FIN 203730 Joakim Svinhufvud Finland
Optimist FIN 1042 Sebastian Feodoroff Finland
Optimist SWE 4600 Julia Werton Sweden Jollan
Optimist FIN 953 Lucas Hoviniemi Finland
29er SWE 2106 Kasper Nordenram Sweden
Laser 4.7 SWE 173664 Johanna Edh Sweden
Europe Class SWE 3684 Alexander Kongstad Sweden
Optimist SWE 4228 Fredrik Kongstad Sweden
Optimist FIN 1026 Sophie Seppälä Finland Optimist
Optimist FIN 910 Ines Ruohela Finland
Optimist NOR 3849 Jens Kaastad Ørjavik Norway
Laser 4.7 NOR 210994 Henrik Kaastad Ørjavik Norway
Optimist FIN 710 Ferdinand Bang Sweden
Optimist FIN 975 Maria Bang Sweden
Zoom8 SWE 150 Felix Lindeberg Sweden
Laser Radial NOR 209553 Uffe Tomasgaard Norway
Laser 4.7 NOR 192715 Martin Andreas Skrolsvik Norway
Laser Radial FIN 203734 Mainio Ormio Finland
Optimist FIN 976 Alvin Bergvall Finland Chipmunk
Laser 4.7 NOR 210993 Even Baanrud Norway
Optimist SWE 4655 Svante Munkby Sweden
Zoom8 FIN 834 Sofia Tynkkynen Finland
Optimist NOR 2977 Erik Aabye Norway Trylle
Laser Standard SWE 206643 Anders Örtnäs Sweden
Laser Radial SWE 199863 Malin Sandholm Sweden
Optimist SWE 3739 Hector Barsne Sweden Finessa
Optimist SWE 4602 Hannibal Barsne Sweden Winner
Europe Class SWE 35 Holger Barsne Sweden Finessa
Laser Radial FIN 195520 Veera Kaakinen Finland
Optimist SWE 4246 Noah Witte Sweden
Laser Standard SWE 186855 Ulf Dahlgren Sweden
Optimist SWE 4032 Frans Anfält Sweden
Laser Radial SWE 199628 Olle Lindbom Sweden Laser radial
Optimist SWE 4669 Calle Lindbom Sweden Optimist
Europe Class SWE 3650 Albin Jaldevik Sweden
Laser 4.7 NOR 210995 Henrik Haaland Norway
Optimist SWE 4421 Ida Elfving Sweden
Europe Class SWE 39 Julia Stålberg Sweden
Europe Class SWE 3466 Arvid Barregren Sweden
Optimist SWE 4060 Erik Barregren Sweden
Optimist FIN 828 Felix Sergelius Finland
Europe Class SWE 95 Gustaf Lewerth Sweden
Europe Class SWE 15 Carl Lewerth Sweden
Laser Standard FIN 208788 Aleksi Tapper Finland
Optimist SWE 4387 Line Thunman Sweden
Europe Class SWE 66 Filip Karlsson Sweden
Laser Master SWE 194703 Per Enockson Sweden
Laser Master SWE 196218 Michael Rets Sweden
Europe Class SWE 50 Matilda Krantz Sweden
Europe Class SWE 3501 Jonathan Krantz Sweden
Europe Class SWE 3702 Alice Lindberg Sweden
OK SWE 2809 Jonas Börjesson Sweden
Optimist SWE 4627 Ludvig Sundström Sweden
29er SWE 1748 Anton Gustafsson Sweden
Finn SWE 99 David Berg Sweden The great one
OK SWE 2815 Per Westlund Sweden Per-i-Skåp
Optimist SWE 4543 Oscar Löfgren Sweden
Zoom8 NOR 184 Axel Hallquist Sweden
Optimist NOR 3518 Nikolai Norway Sly
Optimist SWE 4659 Felix Hård Sweden
Optimist SWE 4625 Elsa Aronsson Sweden
505 GBR 9002 Per Wester Sweden Desperado
505 SWE 8666 Magnus Nilsson Sweden Devil
Laser Radial FIN 207860 Nooa Laukkanen Finland
Europe Class SWE 3694 Henrik Leijon Sweden
Europe Class SWE 82 Edvin Cedervall Sweden
Optimist FIN 980 Senja Heikkilä Dias Finland
Laser Radial SWE 207534 Olivia Bergström Sweden
Laser Radial SWE 204034 Lucas Bergström Sweden
Zoom8 SWE 222 Mathilda Einarsson Sweden Lova 3
Optimist NOR 3890 Nicolai Jacobsen Norway
Optimist NOR 3822 Julia Jacobsen Norway
Optimist FIN 912 Eva Gustafsson Åland
Finn SWE 11 Johannes Pettersson Sweden Interflora fresh
Optimist SWE 4670 Vilhelm Reischmann Sweden
Europe Class SWE 3677 William Germundson Sweden
Optimist NOR 3917 Cornelia Fure Norway
Laser Radial NOR 203600 Fredrik Andresen Norway
Europe Class SWE 26 Erik Lenander Sweden Christel Lenander
Laser Radial SWE 169271 André Olsson Sweden
Laser Radial SWE 203004 Ludde Lindqvist Sweden ludde
Zoom8 SWE 166 Mathilda Carlsson Sweden
Laser 4.7 NOR 2 Ludvig Linus Rønold Norway
Laser 4.7 SWE 207535 Ludwig Hagby Sweden
Optimist SWE 4317 Agnes Hagby Sweden
Europe Class SWE 4 Sam Stenman Sweden
Optimist SWE 4402 Anna Strömbäck Sweden
Europe Class FIN 10 Henrik Il Finland
Europe Class SWE 93 Sebastian Knaack Sweden
Optimist SWE 4663 Filip Huljebrant Sweden Winner
OK SWE 2752 Arne Malm Sweden
Optimist SWE 4630 Emil Wolfgang Sweden
Europe Class SWE 3255 Joel Lindqvist Sweden
Europe Class SWE 43 Ture Strömberg Sweden
Europe Class SWE 3502 Valter Strömberg Sweden
Europe Class SWE 30 Sofie Petersson Sweden
Europe Class SWE 3695 Alexandra Wiking Sweden
Europe Class SWE 14 Måns Wiking Sweden
Optimist SWE 4511 Claes Järudd Sweden Högt och fort
Europe Class SWE 33 Axel Burlin Sweden Snosis
OK SWE 2776 Tomas Skeppmark Sweden
Europe Class SWE 54 Lukas Andersson Sweden
Europe Class SWE 38 Pontus Andersson Sweden
Zoom8 SWE 179 Sofia Delander Sweden
Europe Class SWE 3660 Albin Börjesson Sweden
29er SWE 2138 Simon Börjesson Sweden
Laser Standard SWE 202526 Albin Johnsson Sweden
Laser Radial SWE 200669 Hanna Jonsson Sweden
Laser Radial SWE 199622 Axel Rahm Sweden blixten
Optimist SWE 4217 Vilgot Treskog Sweden
Europe Class SWE 87 Filip Erenstedt Sweden
Optimist FIN 972 Emma Grönblom Finland
Zoom8 FIN 667 Edvard Bremer Finland
Optimist SWE 4623 Axel Wieland Sweden
Europe Class SWE 94 David Mårsäter Sweden
Laser 4.7 SWE 181470 Eskil Jonasson Sweden
Optimist FIN 1090 Mikaela Söderberg Finland
OK SWE 2801 Arne Johansson Sweden
Zoom8 SWE 160 Love Molitor Sweden
OK SWE 2805 Olof Gunnar Larsson Sweden SWE 2805
Optimist SWE 4644 Johan Bengtsson Sweden Havsfalken 3
Optimist SWE 4544 Erik Bengtsson Sweden Havsfalken 2
Laser 4.7 SWE 208291 Klara Utterström Sweden
Europe Class SWE 3409 Johannes Vrede Sweden
Europe Class NOR 450 Cecilia Dahlberg Finland Dangerous Woman
Laser Radial FIN 200903 Alexandra Dahlberg Finland
Optimist SWE 4256 Oscar Fällman Sweden
Optimst SWE 4477 Gustav Bark Sweden
Europe Class SWE 29 Eric Dahl Sweden
Laser Radial SWE 198146 Joel Jelf Sweden
Optimist SWE 4259 Elisa Lindskog Sweden
Optimist SWE 4596 Ella Backlund Sweden
Laser Radial SWE 210340 Gustav Theander Sweden
Laser Standard FIN 204944 Fredik Westman Finland
Optimist SWE 4468 Erik Fyrk Sweden
Laser 4.7 SWE 198437 Oscar Fyrk Sweden
Optimist DEN 8003 Svante Åberg Sweden
Laser Radial SWE 203551 Anett Sjöö Sweden Sjööstjärnan
Europe Class SWE 3704 Hanna Koba Sweden SWE 3704
Laser Radial SWE 198996 William Carlsson Sweden Laser
Zoom8 SWE 233 Ebba Berntsson Sweden
Laser Radial SWE 198534 Per-Erik Johansson Sweden
49er FX SWE 113 Vilma Bobeck Sweden
Laser 4.7 SWE 201019 Hugo Mårdbrink Sweden
29er SWE 1737 David Prytz Sweden 29er
Optimist FIN 1054 Simon Karlemo Finland
Laser Radial SWE 209029 Ask Lindstedt-Nyberg Sweden
Laser 4.7 SWE 209027 Hedvig Houmann Sweden
505 SWE 9038 Lars Bjerke Sweden
Finn SWE 14 Stefan Nordström Sweden
Europe Class FIN 809 Ia Harjunpää Finland
Optimist SWE 4547 Pontus Axelhed Sweden Martin Axelhed
Laser Radial SWE 35419 Stefan Ottosson Sweden
Optimist SWE 4411 Hugo Melin Sweden
Laser Radial SWE 202413 Wilmer Nord Sweden
Optimist SWE 4125 Alexander Melin Sweden
Optimist SWE 4382 Gustav Skarman Sweden
Laser 4.7 SWE 209895 Jonas Wallander Sweden
Laser Radial FIN 202669 Jakob Eklund Finland
Europe Class SWE 77 Adam Bergström Sweden
Optimist FIN 1043 Iida Vauhkonen Finland
Laser Radial SWE 207536 Julia Dahlberg Sweden
Laser Master SWE 206968 Krister Torssell Sweden
Laser Radial SWE 163780 Kristin Wilhelmsson Sweden Laser
Europe Class SWE 3494 Felix Steijner Sweden
Europe Class SWE 3312 Pontus Karlsson Sweden
Europe Class SWE 11 Hanna Lundius Sweden
Laser 4.7 SWE 204025 Mattias Trende Sweden
505 SWE 8926 Ebbe Rosén Sweden Vattenråttan
Optimist SWE 4422 Karl Jarvin Sweden
Optimist SWE 4034 Elsa Chan Sweden
Laser Radial SWE 189170 Eli Eriksson Sweden
Laser Standard SWE 191776 Per-Erik Eriksson Sweden
Optimist FIN 1081 Leevi Tarjanne Finland
Laser 4.7 SWE 201656 Olle Aronsson Sweden
Optimist SWE 4238 Lova Sund Sweden
Laser Standard SWE 196934 Lukas Dahlstedt Sweden
Laser Radial SWE 160591 Lotta Handmark Sweden
Laser 4.7 NOR 204355 Amalie Wang Norway
Optimist NOR 3712 Milla Wang Norway
Europe Class SWE 40 Pär Abrahamsson Sweden Bromsklossen
Europe Class SWE 42 Henrik Abrahamsson Sweden
49er FX SWE 25 Ida Svensson Sweden
Europe Class SWE 3394 Hugo Orrberg Sweden
Laser Standard SWE 198142 Jonathan Gullbring Sweden
Laser Radial SWE 125382 Jakob Thörn Sweden
Laser Radial SWE 199620 Calvin Nass Sweden
Zoom8 SWE 230 William Karlsson Sweden
Laser Radial SWE 205112 Ann Loren Sweden Grön
Laser Master FIN 195502 Timo Seppäläinen Finland
Optimist SWE 4364 Hanna Martinsson Sweden
Zoom8 SWE 101 Unn Petersen Sweden None
Europe Class SWE 74 Alice Moss Sweden
Laser Radial SWE 84214 August Jungstedt Sweden
49er FX SWE 137 Celina Burlin Sweden
Laser Standard SWE 208354 Emil Bengtson Sweden
Europe Class SWE 30 Sofie Petersson Sweden
Optimist SWE 4514 Felix Brorsson Sweden
Optimist FIN 1024 Aku Koivistoinen Finland
Laser Radial SWE 194931 Gustav Lindén Sweden Gullan
Optimist SWE 4506 Axel Bjelvenius Sweden
49er FX SWE 999 Klara Wester Sweden Glenn Hysen
49er FX SWE 220 Theodor Kraft Sweden
Optimist SWE 4393 Oscar Josefsson Sweden
Laser 4.7 FIN 195501 Jaakko Vauhkonen Finland
Laser Radial SWE 206632 Julia Carlsson Sweden
Laser Radial SWE 181321 Claudia Beyer Sweden
Optimist SWE 4621 Louise Zetterström Sweden
Optimist SWE 4700 Max Zetterström Sweden
Europe Class SWE 21 Joel Warvne Sweden
Europe Class SWE 3617 Marcus Warvne Sweden
Laser Standard SWE 137481 Stefan Pierrau Sweden
29er SWE 2486 Hedvig Hedström Sweden
Optimist SWE 4687 Märta Wijkström Sverige
Optimist SWE 4664 Lea Maurer Sweden
Optimist SWE 4242 Carl Ordell Sweden
Laser 4.7 SWE 204943 Hannah Maurer Sweden
Zoom8 DEN 284 Victor Alexander Glargaard-Rhodin Sverige
Optimist SWE 4633 Julia Leuckfeld Sweden
29er SWE 1749 Linus Lindquist Sweden
OK SWE 2703 Leif Söderlund Sweden
Europe Class SWE 3655 Nils Brandén Sweden
Laser Radial FIN 210247 Iivo Huopaniemi Finland
Laser Standard SWE 199627 Ulf Myrin Sweden
Laser Standard SWE 200066 Simon Lundmark Sweden
Europe Class FIN 841 Laura Pesola Finland
Optimist SWE 4584 Albert Norlén Sweden
Laser 4.7 FIN 208943 Mikael Mustakallio Finland
Optimist SWE 4628 Erik Norlén Sweden
Europe Class FIN 9 Anton Janhonen FInland
Laser Radial SWE 204021 Johan Hansson Sweden
Laser Radial SWE 204751 Fredrik Hansson Sweden
Europe Class SWE 3504 Sigrid Andreasson Sweden
Optimist SWE 4676 Anton Broman Sweden
Optimist SWE 4271 Karl Landmark Sweden
Optimist SWE 4660 Sofia Levin Håkansson Sweden
Europe FIN 832 Saara Kuisma Finland
Laser 4.7 SWE 204715 Karolina Landmark Sweden
Optimist FIN 1082 Valtteri Jokinen Finland
Zoom8 SWE 204 Sofia Biller Sweden
Laser Radial SWE 197355 Oliver Österberg Sweden
Laser Standard SWE 192693 Lars Krog-Jensen Sweden
Zoom8 SWE 198 Oscar Krog-Jensen Sweden
Laser Radial SWE 183328 Ulrika Mohlin Sweden
Optimist SWE 4642 Malcolm Björsson Sweden
Zoom8 SWE 184 Oscar Agholm Sweden
Laser Radial FIN 203737 Patrick Schröder Finland
Europe Class FIN 446 Selma Valjus Finland SUNKORU
Zoom8 FIN 999 Jaakko Haataja Finland
Optimist SWE 4360 Caroline Sköld Orr Sweden
Optimist SWE 4579 Cornelia Widestam Sweden
Optimist SWE 4475 Hugo Sköld Orr Sweden
Zoom8 SWE 196 Therese Carlstein Sweden Zoombie
Europe class FIN 830 Waltteri Moisio Finland
Optimist SWE 4058 Rasmus Wannfors Sweden
Europe Class FIN 99 Janiina Partanen Finland
Zoom8 FIN 1004 Viivi Moisio Finland
Laser Master SWE 206971 Mats Wannfors Sweden
Optimist FIN 1088 Lasse Lindell Finland
Optimist FIN 1069 Hanna Lehtinen Finland Optimist
Laser Radial FIN 188359 Teddy Pihl Finland
Laser Radial FIN 195578 Erica Partanen Finland
Zoom8 SWE 112 Oscar Larsson Sweden -
Optimist FIN 888 Assi Lindell Finland
Zoom8 SWE 115 Elin Bjuréus Sweden Maravillosa 2
Europe Class SWE 3701 Johan Lanner Sweden
Laser Standard FIN 188000 Ossian Procopé Finland
Europe Class SWE 89 Moa Andersson Sweden
Zoom8 NOR 186 Oscar Andersson Sweden
Laser Radial SWE 204304 Linnea Lundberg Sweden
Optimist SWE 4693 Rasmus Granzin Sweden Astro
Europe Class SWE 3281 Erik Ryrfeldt Sweden X-wing
Zoom8 SWE 226 David Johannessen Sweden
Laser Radial SWE 191176 Ludvig Ryking Sweden
Europe Class SWE 3681 Anton Karlsson Sweden
505 DEN 9121 Emil Bojsen-Møller Sweden
Optimist SWE 4328 Emil Hovlind Sweden
Optimist SWE 4343 Hugo Hovlind Sweden
Laser 4.7 FIN 211267 Otto Dahlberg Finland
Europe Class SWE 60 Ingrid Bengtson Sweden
Zoom8 FIN 478 Lilli Tukiainen Finland
Optimist FIN 1048 Tatu Tukiainen Finland
Zoom8 SWE 217 Linn Berntsson Sweden
Laser Radial SWE 201840 Felix Bergström Sweden
Europe Class FIN 20 Roni Patterson Finland
Optimist FIN 954 Aleksi Nurminen Finland
Laser 4.7 SWE 206981 Max Bergström Sweden
Zoom8 FIN 524 Veikko Mannila Finland
Laser Standard SWE 201082 Edvin Gipperth Sweden
Optimist SWE 3824 Max Torstensson Sweden Swe3824
Optimist SWE 4672 Victor Björk Sweden
Optimist SWE 3803 Måns Fröjd Sweden
Laser Radial SWE 180347 Ella Hjelm Sweden
29er SWE 2526 Oscar Engström Sweden
Europe Class SWE 3640 Elin Ax Karjel Sweden
29er SWE 1064 Cecilia Leijonhufvud Sweden
Laser Radial SWE 195859 Sofia Gustafsson Sweden
Zoom8 SWE 170 Klara Fröjd Sweden
Optimist NOR 3817 Sarah Thodesen Norge
Europe Class FIN 827 Niklas Toroi Finland
Optimist SWE 4155 Albin Andersson Sweden
Laser Standard SWE 195045 Viktor Bäckström Sweden Laser Standard
Laser Standard SWE 203147 Bo Sternå Sweden
Optimist FIN 1038 Melisa Ridal Finland
Europe class FIN 801 Wilma Heinänen Finland
505 SWE 8912 Tom Hastenpflug Sweden Otto
Europe Class SWE 37 Vendela Örndal Sweden
Optimist SWE 4551 Alexander Baudin Sweden
Laser 4.7 SWE 211113 Sissel Engdahl Sweden
Europe Class FIN 911 Noel Laukkanen Finland
Optimist FIN 852 Ilari Muhonen Finland
Laser Radial SWE 205123 Anton Thorstensson Sweden
Laser Standard SWE 197368 Fredrik Thorstensson Sweden
Optimist SWE 4680 Christoffer Hallin Sweden
49er SWE 150 Carl Erenstedt Sweden
Optimist SWE 4166 Linnea Hrdlicka Sweden
Zoom8 SWE 234 Alexandra Möller Sweden
Europe Class SWE 2 Isabelle Bergqvist Sweden
Laser Standard SWE 205185 Stefan Karlsson Sweden
OK SWE 2782 Peter Rudblom Sweden Miss Behavin´
Laser Radial SUI 208300 Andrea Nordquist Sweden Inni
Optimist FIN 1135 Heta Heinonen Finland
Optimist FIN 1131 Walter Wahlroos Finland
Europe Class SWE 99 Caroline Pettersson Sweden
Optimist FIN 1074 Olli Patrakka Finland
Optimist SWE 4336 David Kylebäck Sweden
Europe Class SWE 81 Johan Kylebäck Sweden
Laser Radial SWE 200268 Peter Sandsjö Sweden
Laser Radial SWE 203153 Bengt Holmqvist Sweden Bengt Husritare AB
Europe Class SWE 91 OSCAR PETTERSSON Sweden
Laser Radial SWE 200935 Malin Tengström Sweden
Optimist FIN 1075 Anna Partti Finland
Optimist FIN 1057 Philip Rosenholm Finland Far East
Europe Class SWE 3690 Folke Arvidsson Sweden
Zoom8 SWE 215 Miralda Lundh Sweden
Europe Class SWE 3676 Erik Lindberg Sweden
Zoom8 FIN 628 Ester von Weissenberg Finland
Optimist FIN 1064 Amanda Voutilainen Finland
Optimist FIN 1115 Vanessa Voutilainen Finland
Optimist FIN 563 Oskari Laurila Finland
Laser Master FIN 198215 Juha Laurila Finland
Optimst SWE 4297 Olga Eskilsson Sweden
Optimist FIN 891 Ebbe Heinilä Finland
29er SWE 1752 Elin Sevedag Sweden Canaberra
Optimist FIN 634 Una Heinilä Finland
Laser Radial SWE 20358 Anna Ernfors Sweden
Laser Radial FIN 194810 victor mesterton Finland
Europe Class SWE 3579 Anton Olsson Sweden
Laser Radial FIN 193532 Johannes Haavanlammi Finland
Laser Radial SWE 204710 Elin Wallerstedt Sweden
Optimist SWE 4352 Carl White Sweden
Optimist NOR 3893 Nora Doksrød Norway
Laser Radial SWE 208287 Erik Lindén Sweden
Zoom8 SWE 187 Leo Jönsson Sweden
Europe Class SWE 70 Nils Backlund Sweden
Laser 4.7 SWE 204711 Tindra Forssén Sweden
Optimist NOR 3894 Ferdinand Juell-Bergan Norway
Optimist SWE 4656 Hugo Liljegren Sweden
Optimist SWE 4658 Hedvig Liljegren Sweden
29er SWE 2258 Ronja Lundberg Sweden
Optimist LAT 59 Martins Attilla Latvia
Laser Standard SWE 208881 Fredrik Westin Sweden
Laser Standard SWE 208281 Jonas Mitsem Sweden
Optimist SWE 4038 Julius Svanvik Sweden
Optimist SWE 3684 Jack Svanvik Sweden
Optimist SWE 4342 Maxine Hjort Sweden
Laser Radial SWE 198 436 Olof Swedberg Sweden
Zoom8 SWE 156 Joel Lindberg Sweden
Optimist SWE 4221 Astrid Skogh Sweden
Laser Standard FIN 195506 Aarni Ahvonen Finland
Optimist SWE 4631 Svea Sahlin Sweden SWE 4631
Laser Radial SWE 205311 Philip Bouvin Sweden
Europe Class SWE 20 Jacob Holmqvist Sweden
Zoom8 SWE 173 Leon fortgens Sweden Swe173
Zoom8 FIN 567 Lucas Karlemo Finland
49er SWE 16 Gustav Petterson Sweden
Europe Class SWE 64 Zoe Opdendries Sweden
Laser Radial SWE 202659 Emil Nilsson Sweden Laser
Zoom8 FIN 569 Joanna Lindström Finland
Europe Class SWE 85 Simon Weideskog Sweden
Laser Radial SWE 184015 Mattis Ekvall Sweden Mammas pengar
Laser Radial SWE 185198 Carl Andersson Sweden
Europe Class SWE 3600 Gustav Koritz Sweden
Optimist SWE 3860 Viggo larue Sweden
Laser Standard SWE 171327 Kalle Hellman Sweden
Laser Standard SWE 205327 Anders Wennberg Sweden
Optimist SWE 4299 Sofia von Friesendorff Sweden
OK SWE 100 Thomas Hansson-Mild Sweden
29er SWE 1751 Maja Hansson-Mild Sweden
Optimist SWE 4680 Christoffer Hallin Sweden
Europe Class SWE 3569 Karl Nyström Sweden
Optimist FIN 1099 Kim Oskar Godenhjelm Finland
Laser 4.7 SWE 198926 Carl Eskilstorp Sweden
Laser Standard SWE 206366 William Eklund-Ekström Sweden
Laser Radial SWE 194335 Alva Hiller Sweden laser
Zoom8 NOR 176 Hanna Larsson Sweden
Optimist SWE 4575 Lova Forssén Sweden
Laser Standard SWE 203548 Magnus Munck af Rosenschöld Sweden
Laser Radial SWE 195231 Rasmus Alnebeck Sweden
Laser Standard SWE 203884 Emil Alnebeck Sweden
Laser Radial FIN 190609 Pii Wahlroos Finland
29er SWE 9 Rebecca Flohr Sweden Ullman Sails
Optimist SWE 3982 Isaac Larkin Sweden No name
29er SWE 1891 Freja Frykman Sweden Delta
Zoom8 FIN 81 Marika Jauhiainen Finland
Laser Standard SWE 200827 Birger Törnqvist Sweden
Optimist SWE 4705 Melker Brenton Sweden
Laser 4.7 SWE 199052 Cajsa Brodén Sweden
Laser Standard SWE 199646 Hugo Svensson Sweden Gustaf Svensson
Laser Radial SWE 209136 Jakob Haga Sweden
Optimst SWE 4285 Emma Solberg Sweden
Optimist SWE 4545 Nils Malmcrona Sweden
OK SWE 2796 Bengt Larsson Sweden
Laser Radial SWE 192555 Rebecka Nordenlöw Sweden SWE 192555
Laser Radial LAT 207538 ESTERE KUMPINA Latvia
Optimist SWE 4472 Lovisa Darin Sweden
29er SWE 1671 Linnea Darin Sweden
Optimist SWE 4327 Cecilia Letalick Sweden
Optimist SWE 4276 Selma Hård Sweden
Laser Radial FIN 206761 Daniel Böök Finland
Optimist SWE 4665 Melker Ljungdahl Sweden
Laser Standard SWE 204304 Wilhelm Kark Sweden Segertåget
29er SWE 1674 Jenny Hammersland Sweden
Laser Radial SWE 206299 Emelie Nordin Sweden Laser
29er SWE 1868 Måns Gustafsson Sweden
Laser Radial SWE 188148 Johannes Nylund Richter Jonsen Sweden
49er SWE 1219 Mathias Beckman Sweden
Laser Master SWE 15004 Paul Gaskell-Brown Sweden
Optimist SWE 4063 Wilhelm Dahlberg Sweden
Zoom8 FIN 564 Karoliina Soini Finland
Optimist SWE 4610 Hanna Gaskell-Brown Sweden
Zoom8 SWE 178 Klara Gaskell-Brown Sweden
Optimist SWE 4099 Jonatan Röijer Sweden Gråtrut
Optimist SWE 4192 Calle Frankendal Sweden
Optimist SWE 4554 Filip Fjelddahl Sweden Mördarsnigeln III
49er SWE 21 Fritiof Hedström Sweden
Laser Standard FIN 202978 Kaarle Tapper Finland
29er SWE 5 David Wahlberg Sweden Tilt
Laser 4.7 SWE 208874 Hugo Wigh Sweden
Optimist NOR 3897 Edvin Iver Stakston Norway
49er SWE 121 Hannes Westberg Sweden
Laser Radial FIN 194637 Sara Ehrnrooth Finland
Laser Radial NOR 207547 sigurd tveit Norway
Zoom8 SWE 197 Gustaf Utterström Sweden
Optimist SWE 4643 Tilde Skörvald Sweden
Europe Class SWE 3561 Noah Jungquist Sweden
Europe Class SWE 3408 Johan Berg Sweden
Europe Class SWE 3582 Hugo Björklund Sweden
Optimist SWE 4423 Filip Koritz Sweden
Optimist SWE 4525 Jolie Hammarin Sweden Winner
Laser Radial SWE 207830 Fabian Magnusson Sweden willybob
Laser Standard SWE 201728 Jacob Munck af Rosenschöld Sweden grisbåten
Optimist SWE 4668 Simon Granath Sweden
Laser 4.7 SWE 209186 Anton Anderen Sweden
Optimist SWE 4673 Martina Carlsson Sweden
Laser Master none 185839 TOM WHITMORE Sweden Wayward Sausage
Laser Standard SWE 203588 Christian Bergentoft Sweden
Europe Class SWE 41 Hannes Sten Sweden
Optimist SWE 4677 Marius Westerlind Sweden
Optimist SWE 4617 Theo Westerlind Sweden
Optimist SWE 4573 Viggo Westerlind Sweden
Optimist SWE 4233 Sophia Gutschy Sweden
Zoom8 SWE 213 Alva Kullenberg Sweden
Finn SWE 16 Eddie Klemets Sweden
Laser Radial NOR 203265 Caroline Sofia Rosmo Norway
Laser Radial NOR 207543 Victoria Espeseth Norway
OK SWE 2746 Magnus Bager Sweden
49er SWE 181 Pontus Dackhammar Sweden
Laser Radial FIN 200871 Ohto Aakko Finland
Europe SWE 3623 Jakob Källsholm Sweden
49er SWE 274 Emil Järudd Sweden Favner/Swiss Military Hanowa
Laser 4.7 SWE 190614 Ludvig Löhr Sweden
29er Swe 1673 Julia Holmgren Sweden
29er SWE 916 Irma Holmgren Sweden
Optimist SWE 4561 Oliver Edlund Sweden
Europe Class SWE SWE 3436 Eric Hemmingsson Sweden
Europe Class SWE 3657 Oscar Svensson Sweden
49er SWE 167 Måns holmberg Sweden
Optimist SWE 4311 Sara Hellman Sweden Fredrik Hellman
Optimist SWE 4443 Jonathan Hellman Sweden Fredrik Hellman
Laser 4.7 SWE 208286 Gustav Fredriksson Sweden
Laser 4.7 SWE 208282 Ellen Fredriksson Sweden
Optimist SWE 4587 Ebba Fredriksson Sweden
49er SWE 1220 Jesper Stålheim Sweden
Laser Standard SWE 210349 Filip larsson Sweden
49er SWE 131 Fabian Bergman Sweden Jenny
Laser Standard SWE 209026 Göran Olsson Sweden
Optimist SWE 4136 Dante Hjort Sweden
OK SWE 2783 Jonas Andersson Sweden Dont panic
Laser Radial SWE 139957 Nina Westerlind Sweden
Laser 4,7 NOR 20571 Christoffer Sörlie Norway
Laser SWE 205115 Patrik Björklund Sweden Patrik Björklund
Laser Radial SWE 206946 Moa Andersson sweden
Laser SWE 203145 Philip Sweden
Laser Standard SWE 140976 Staffan Persson Sweden
Laser radial SWE 181055 Jenny Gustavsson Sweden
Laser Standard SWE 208288 Robert Huhn Sverige
Laser radial SWE 197954 Magnus Tryselius Sverige Laser
Optimist SWE 4538 Maya King Sweden
Laser 4.7 SWE 9 Freja King Sweden
Laser Standard SWE 207831 Marcus Magnusson Sverige Raketen
Finn Swe 55 Adam Svärd Sweden
Europe Class SWE 3548 Marcus Fritz Sweden
49er FIN 203 Victor Silén Finland
LASER STANDARD SWE 1 ANDERS KARLSSO SWEDEN
Laser Standard SWE 205128 Jacob Kjellsson Sweden
Laser Standard SWE 200941 Johannes Gårdh Sweden
Optimist SWE 4501 Tea Zeeberg Sweden
Optimist SWE 4624 Tilde Zeeberg Sweden
Laser Standard SWE 200936 Nils Jöninger Sweden
Laser Standard SWE 208878 Erik Lindsten Sweden