Kappsegling

Anmälda båtar

Följande båtar har anmält sig till KSSS Olympic Class Regatta 2014.
Om du nyligen anmält dig kan det ta en stund innan du dyker upp i listan. En anmälan är endast komplett då betalningen genomförts.
Båttyp Nat Segelnr Skeppare Klubb
Optimist SWE 4329 Filip Huljebrandt LJS
OK-Jolle SWE 21 Björn Lindvall KSSS
Laser Radial SWE 200921 Alexander Persson SiBK
Optimist SWE 4585 Jonathan Krantz Hjuviks BK
Europe SWE 3513 Matilda Krantz Hjuviks BK
Europe SWE 36 Helene Radich Väss
OK-Jolle SWE 2809 Jonas Börjesson KSSS
OK-Jolle SWE 2776 Tomas Skeppmark Kvarnvikens BS
OK-Jolle SWE 2750 Per Westlund Norrköpings SS
Optimist FIN 945 Vivi Hafrén HSS
Zoom8 SWE 150 Emil Nilsson OXSS
Europe SWE 3686 Susanna Ekwall Råss
Laser Radial SWE 204304 Wilhelm Kark NSS
Laser Standard SWE 203589 Albin Gipperth MaSS
Laser Radial SWE 195041 Edvin Gipperth MaSS
OK-Jolle SWE 2782 Peter Rudblom Getskärs SS
Optimist EST 159 Kaspar Raus ROPK
Laser Standard EST 203724 Kristian Raus ROPK
Europe DEN 11 Julia Stålberg HjBK
Optimist FIN 296 Ester von Weissenberg Helsingfors segelsälskap (HSS)
Optimist SWE 4397 Klara Utterström LDSS
Optimist SWE 4601 Johanna Edh LDSS
Optimist SWE 4269 Julia Dahlberg LDSS
Laser 4.7 SWE 205313 Emma Bouvin SuSS
Europe FIN 99 Janiina Partanen TPS
Laser Radial FIN 201039 Aleksi Tapper NJK
Laser Standard FIN 202978 Kaarle Tapper HSK
Europe SWE 93 Sebastian Knaack Rådasjöns Segelsällskap
Optimist SWE 4530 Matilda Werton LDSS
Europe SWE 38 Pontus Andersson VÄSS
Europe SWE 54 Lukas Andersson VÄSS
Optimist EST 180 Georg Ristal ROPK
Optimist SWE 4589 Fabian Magnusson RÖSS
Laser Standard SWE 204751 Marcus Magnusson GKSS
Optimist FIN 1028 Jakob Eklund ESF
Optimist NOR 3395 Kornelia Juul Nyland Arendals SF
Europe NOR 439 Laila Cecilie Vevstad Arendals Seilforening
Optimist SWE 4602 Holger Barsne Boo SS
Moth SWE 4114 Stefan Järudd KSSS
Europe SWE 3548 Marcus Fritz HjBK
Laser Standard SWE 197345 Lukas Bergman KSSS
Optimist FIN 1054 Lucas Karlemo ESF
Optimist FIN 920 Emma Grönblom Helsingfors Segelsällskap
29er FIN 2153 Alexander Grönblom Helsingfors Segelsällskap
Optimist FIN 980 Senja Heikkilä Dias Bs
Laser Radial SWE 170232 Arvid Espling LuSS
Optimist FIN 666 Sebastian Feodoroff BS
29er FIN 2030 Alexandra Dahlberg NJK/HSS
Laser Radial SWE 206967 Alice Borslöv HASS
Europe SWE 3669 Axel Germundson RÖSS
Optimist FIN 970 Mainio Ormio HSS
Optimist FIN 444 Ellen Ormio HSS
Europe SWE 3547 Lukas Cemnolonskas RÅSS
Laser Standard SWE 199611 Emil Cedergårdh GKSS
Laser Radial SWE 198146 Joel Jelf KSSS
29er SWE 845 Emil Järudd KSSS
Optimist SWE 4516 Hugo Mårdbrink HjBK
Europe SWE 9 Axel Pantzare ShBS
29er SWE 2220 Theodor Kraft TÄBK
Europe SWE 30 Sofie Petersson RÖSS
Optimist FIN 1024 Aku Koivistoinen HTPS
Optimist FIN 765 Belinda Ehrnrooth Helsingfors Segelsällskap
Europe SWE 3691 Carl Ljunggren JKV
Optimist FIN 1027 Sofia Tynkkynen Marjaniemen Purjehtijat
Optimist SWE 4358 Oscar Tengbert JKV
Europe SWE 91 Oscar Pettersson HjBK
Laser 4.7 SWE 201840 Gustav Theander GKSS
Optimist SWE 4544 Johan Bengtsson BKSS
Europe SWE 37 Joel Berglund KKKK
Europe SWE 3636 Carl Ferm Rörviks SS
Europe SWE 15 Helena Gustavs Formgren KKKK
29er FIN 1820 Jacob von Koskull BS/HSS
Europe SWE 3567 Filip Karlsson HJBK
Europe FIN 39 Aleksi Laakso TPS
Optimist FIN 809 Joakim Svinhufvud HSS
Optimist FIN 464 Aku Tapper Helsingfors segelklubb
Europe FIN 10 Henrik Ilola TPS
Europe FIN 830 Waltteri Moisio EPS
Europe SWE 3673 Erik Nyström Jolle kappseglarna i Västerås
Zoom8 SWE 87 Sofia Vinell Boo SS
Laser Radial SWE 199863 Malin Sandholm KSSS
Europe SWE 31 Josefin Johansson SSH
Europe FIN 827 Niklas Toroi EPS
29er FIN 2156 Juho Kotiranta Helsingfors Segelsellskap r.f. HSS
505 SWE 9038 Lars Bjerke BKSS
OK-Jolle SWE 2805 Stefan Pavia Stenungsunds Segelsällskap
Europe SWE 3585 Johanna Loftäng RÅSS
OK-Jolle SWE 2295 Claes Avellan GKSS
Laser Radial SWE 196934 Lukas Dahlstedt KSSS
Europe SWE 3682 Erik Lundquist Otterhed KKKK
505 SWE 7017 Galen Mack KSSS/ RFBYC
Zoom8 SWE 212 Liv Gyllfors Boo SS
Optimist LAT 59 Martin Atilla Riga Yacth Club
Optimist FIN 1026 Elias Odrischinsky HSS
Optimist SWE 4574 Alice Moss LESS
Europe SWE 66 Ida Moss HjBK
Optimist SWE 4443 Jonathan Hellman LJS
Europe SWE 3685 Johanna Hjertberg KSSS
Zoom8 SWE 182 Anton Karlsson STSS
505 SWE 8651 Peter Andersson SS Viken-Ägir
OK-Jolle SWE 112 Krister carlsson Alingsåssegelsällskap
OK-Jolle SWE 2752 Arne Malm KSSS
Optimist SWE 4452 Björn Ljunggren JKV
505 SWE 9092 Knut Hastenpflug SS Åmålsviken
Europe SWE 3674 Joel Warvne RÖSS
Laser Radial SWE 199633 Hugo Svensson KSSS
Zoom8 SWE 153 Linus Lindquist TÄBK
Europe FIN 801 Laura Pesola TP
Optimist FIN 1058 Kivi Siik TaPS
Laser Standard SWE 206971 Mats Wannfors KSSS
OK-Jolle SWE 2803 Mårten Bernesand SSV
Zoom8 SWE 166 Hampus Bäcklund StSS
Europe SWE 35 Calle Olsson KSSS
Optimist NOR 3819 Mathias Berthet KNS
Optimist SWE 4513 Joel Lindqvist Norrköpings Segelklubb
49er SWE 1184 Pontus Dackhammar GKSS
Optimist SWE 4361 Gustav Landin JKV
505 SWE 8912 Tom Hastenpflug SSÅV
Optimist SWE 4433 Nils Brandén BOJK
Laser Radial SWE 200935 Malin Tengström KSSS
Optimist FIN 1038 Olli Patrakka BSS
Europe SWE 3690 Folke Arvidsson KKKK
Laser Radial BEL xxxx Veera Kaakinen NJK
Optimist SWE 4440 Simon Granath Boo SS
Zoom8 SWE 154 Albin Granath Boo SS
Optimist SWE 3785 Vasily Shramkov USS Umeå
505 SWE 8923 Lars Hultgren Råå Jolleklubb
49er SWE 116 Fritof Hedström GKSS
Europe SWE 99 Caroline Pettersson Hjuviks Båtklubb
Laser Standard FIN 204944 Fredrik Westman HSF
Zoom8 FIN 627 Karl Rasmus Ader HSS
Laser Standard SWE 199617 Jesper Stålheim KSSS
Europe SWE 3488 Kasper Nordenram LJS
Europe FIN 809 Ia Harjunpää ESpoon <pursiseura
Europe SWE 86 Albin Warnicke SSWL
Laser Standard SWE 189158 Martin Sundelin KSSS
Europe SWE 19 Frida Stenow VÄKK, Växjö Kappseglingsklubb
Europe SWE 42 Pär Abrahamsson LJS
Optimist SWE 4065 Carl Lewerth RÅSS
Europe SWE 3314 Erik Abrahamsson LJS
Europe SWE 95 Gustaf Lewerh RÅSS
Europe SWE 3676 Erik Lindberg JKV
Laser Radial FIN 195578 Erica Partanen TPS
Europe SWE 3660 Albin Börjesson Rådasjöns Segelsällskap
29er SWE 2138 Simon Börjesson/Felix Uddén GKSS
Optimist NOR 3454 Nora Edland Asker Seilforening
Optimist RUS 98 MIKHAILOV ANDREY Sea Yacht Club
Optimist RUS 2 MIKHAILOV MIKHAIL Sea Yacht Club
Zoom8 RUS 100 STAROSTINA GENRIETTA Sea Yacht Club
Optimist RUS 473 ASANOV ANTON MBOYDOD SDIUPSH Nord-West
Zoom8 RUS 92 PICHUGIN GRIGOIRI MBOYDOD SDIUPSH Nord-West
Optimist SWE 4425 Rasmus Granzin Boo SS
Optimist SWE 4395 Cecilia Leijonhufvud Boo SS
Europe FIN 446 Selma Valjus OPS
Laser Radial FIN 200867 Alexandra Wrede NJK
505 SWE 8412 David Lawenius BKSS
Optimist SWE 4543 Oscar Löfgren JKV
Laser Radial SWE 204657 Teodor Fellenius Westermark Stockholms Segelsällskap
Laser Radial SWE 205311 Philip Bouvin SuSS
Optimist SWE 4195 Filip Paulusson SuSS
Zoom8 RUS 101 GRIGOREVSKII DANIIL MBOYDOD SDIUPSH Nord-West
Optimist RUS 1712 DERYAGINA ANASTASIA River Yacht- Club
Optimist RUS 423 KORNEV VLADIMIR River Yacht- Club
Optimist RUS 424 KORNEVA ANNA River Yacht- Club
Europe SWE 3318 Erik Öqvist KvBS
Laser Radial SWE 145909 Johannes Gårdh KSSS
Laser Radial SWE 203586 Patric Jakobsson JKV
Zoom8 SWE 169 Sanna Delander Råå Jolleklubb
Optimist SWE 4017 Felix Svensson KSSS
Europe SWE 23 Oscar Dyrell Boo SS
Europe SWE 3509 Emma Sekkenes JKV
Optimist NOR 3685 Pia Dahl Andersen Asker
Optimist SWE 4547 Victoria Dyrell BOOSS
Zoom8 FIN 501 Ellen Sahlström Brändö Seglare (BS)
Europe SWE 3598 Matilda Lanner KKKK
Europe SWE 3651 Johan Lanner KKKK
Europe SWE 3646 William Thunholm Jollekappseglarna Västerås
Europe Swe 3543 Johan Hansson RÖSS
Laser Standard SWE 203145 Philip Claesson GKSS
Europe SWE 3579 Anton Olsson HjBk
Optimist SWE 3731 Oscar Krog-jensen SSS
Europe SWE 3502 Valter Strömberg RÅSS
Europe SWE 3390 Ture Strömberg RÅSS
Zoom8 SWE 193 Wilma Larsson Halmstads segelsällskap
RS Feva SWE 5242 Agnes Mark LDSS
Laser Radial SWE 201723 Lukas Hrdlicka Boo SS
Europe SWE 85 Simon Weideskog Boo SS
Europe SWE 3650 Albin Jaldevik KSSS
Laser Radial SWE 200823 Caroline Bristulf Norén GKSS
Zoom8 DEN 242 Michala Høeg Norsell Yacht Club Furesøen
Laser Standard SWE 195803 Alexander Nuija GKSS
Laser Radial SWE 206974 Joel Wall GKSS
Europe SWE 3597 Fredrik Gärdhagen KKKK
29er FIN 2033 Robert Liias HSS
29er SWE 1891 Carl Johan Leuckfeld KSSS
Laser Standard SWE 70843 Knut Leuckfeld KSSS
Europe SWE 3582 Sofia Fahlbeck Carlsson Jollekappseglarna Västerås
Optimist SWE 4366 Moa Wikman JKV
Europe SWE 3549 Kristoffer Nordström LBSK
Optimist SWE 4285 Emma Solberg SNBK
Europe SWE 33 Celina Burlin HJBK
Optimist SWE 4583 Axel Burlin HJBK
Optimist FIN 1011 Lucas Hoviniemi Borgå Segelsällskap BSS
Optimist FIN 937 Walter Wahlroos BSS
Europe SWE 20 Jacob Holmqvist OTS
Laser Standard SWE 200697 Martin Wigforss KSSS
Optimist FIN 584 Samuel Mukkala Borgå Segelsälskap
Europe SWE 44 Ludvig Lidén Boo SS
Zoom8 SWE 200 Niklas Pierrau Boo SS
Europe SWE 10 Albin Johnsson Hjuviks Båtklubb
Europe SWE 3564 Stina Granholm Hjuviks Båtklubb
Europe SWE 22 Hanna Johnsson Hjuviks Båtklubb
29er FIN 24 Oliver Silén NJK
Europe SWE 3658 Cajsa Svensdotter Hjuviks Båtklubb
Optimist SWE 4256 Oscar Fällman OxSS
Europe SWE 3434 Maja Hansson-Mild SS Kaparen
Europe SWE 3569 Karl Nyström RÖSS
Laser Radial SWE 195045 Viktor Bäckström SSS
Optimist FIN 829 Roope Rellman TaPS
Europe SWE 3561 Noah Jungquist Karlskrona Segelsällskap
Laser Standard SWE 204024 Filip Larsson JKV
Optimist SWE 4484 Hannah Maurer Mälarhöjdens Kanotsällskap
Europe SWE 3465 Erik Delvéus KNSS
Europe SWE 90 Oscar Bengtson KKKK
Europe SWE 3620 August von Friesendorff LBSK
Europe SWE 29 Eric Dahl Vänersborgs SS
Europe SWE 5 Hugo Delvéus KNSS
Optimist SWE 4365 Ninni Bengtson KKKK
Europe SWE 97 Carl Erenstedt HjBK
Laser Standard SWE 3588 Christian Bergentoft KSSS
Laser Standard SWE 203591 John Diedrichs GKSS
Europe SWE 3640 Elin Ax Karjel Boo Segelsällskap
Europe SWE 87 Filip Erenstedt HjBK
Optimist FIN 958 Sofia Held BSS
Laser Radial FIN 200655 Niki Blässar NJK
Laser Standard SWE 205123 Anders karlsson GKSS
Laser Radial SWE 204034 Olivia Bergström GKSS
Europe SWE 13 Gustav Levander KSSS
505 SWE 8926 Ebbe Rosén Mälarhöjdens Kanotsällskap
49er FX SWE 113 Johanna Sommarlund KSSS
Europe SWE 83 (3576) Fia Fjelddahl LeSS - Lerums Segelsällskap
Zoom8 SWE 159 Elsa Eriksson SSS
Europe FIN 3 Aino Ikonen EPS
Optimist FIN 999 Jaakko Haataja Marjaniemen purjehtijat (MP)
Laser Radial FIN 194810 Victor Mesterton ESF
Europe SWE 3354 Andreas Vasberg JKV
Optimist FIN 841 Adele Järvi ESF Esbo Segelförening
OK-Jolle SWE 2783 Lasse Hansson Gess
49er FX SWE 25 Julia Gross KSSS
Optimist FIN 946 Cecilia Dahlberg HSK
Optimist FIN 944 Filip Store HSK
Optimist FIN 921 Tommy Stenius HSK
Optimist FIN 1040 Kilpiö Elias Helsingfors Segelklubb
49er FX SWE 999 Elly Andersson GKSS
RS Feva SWE 1540 Erik Wahlberg GSS
29er SWE 1670 Hanna Höjje KKKK
Optimist FIN 927 Valtteri Uusitalo HSK
RS Feva SWE 3603 Elin Sevedag LDSS
Laser Radial SWE 184977 Jakob Haga GKSS
Europe L 592 Gustav Hagland Kvarnvikens BS
Laser Radial SWE 204880 Edvin Cedervall VÄSS
Laser Radial SWE 199636 Axel Rahm GKSS
Laser Radial SWE 192262 Emil Andersson BKSS
Laser 4.7 SWE 194640 William Eklund Ekström SiBK
29er FIN 2035 Cecilia Catharina Sandman NJK
Laser Radial SWE 206632 Julia Carlsson GKSS
Europe SWE 3672 Vilma Bobeck BOOSS
49er SWE 131 Gustav Petterson KSSS
Laser Standard SWE 201727 Emil Bengtson GKSS
Europe SWE 3694 Henrik Leijon BOJK
29er FIN 1215 Sirre kronlöf hss
Europe SWE 3544 Simon Nordin KKKK
Laser Standard SWE 196705 Niklas Adler MKS
49er SWE 1108 Albin Boman BrSS
Europe SWE 3586 Oscar Koritz SSKA
Europe SWE 3600 Gustav Koritz SSKA
49er FIN 106 Eetu Kotiranta HSS
Laser Standard SWE 201010 Erik Lindsten ASSV
OK-Jolle SWE 2749 Jan Nystedt Vss
Laser Radial SWE 198142 Jonathan Gullbring KSSS
Laser Radial SWE 206299 Emelie Nordin KOJK
RS Feva SWE 5743 Hedsvig Hedström GKSS
Zoom8 FIN 561 Markus Ihamuotila BS
Moth SWE 3786 thomas ekefalk KSSS
Laser Radial SWE 201655 Linnea Barreng VÄKK
Europe SWE 3695 Alexandra Wiking Bjärreds Optimistjolleklubb
Moth SWE 40xx petter karlberg KSSS
Optimist SWE 4545 VICTOR BJÖRK HjBK
Europe SWE 3659 Elias Rundgren Strängnäs SS
Laser Radial SWE 192678 Lovisa Ljungberg SSP
Optimist SWE 4427 Ludvig Lindqvist KSSS
Optimist SWE 4387 Line Thunman KSSS
Laser Radial SWE 169271 André Olsson Råå Jolleklubb
Laser Radial SWE 185598 Victor Greve ÖSS
Europe SWE 3281 Axel Backlund KvBS
Optimist SWE 21819 Nils Backlund KvBS
49er FX SWE 1188 Klara Wester gkss
Optimist SWE 40 Ella Backlund KvBS
Laser Radial FIN 195506 Aarni Ahvonen NJK
Optimist SWE 3915 Albert Norlén KSSS
Laser Radial SWE 199052 Lovisa Karlsson GKSS
Optimist SWE 3982 August Jungstedt Ksss
49er FIN 149 Tomi Oikkonen TP
Optimist FIN 859 Jon Wyers Helsingfors Segelklubb HSK
Laser 4.7 SWE 199612 Olle Lindbom GKSS
Europe SWE 28 Johanna Thiringer KKKK
Laser 4.7 SWE 204715 Erik Landmark GKSS
Laser Radial SWE 202659 Josefin Olsson ksss
Optimist SWE 4454 Calle Lindbom LDSS
Moth SWE 4159 Nils Åkervall KSSS
RS Feva SWE 3597 Elin Nordin KKKK
Laser 4.7 SWE 198996 William Carlsson GKSS
Moth FIN 3888 Janne Uusi-Autti TP
Optimist SWE 4301 Ossian Kamal KSSS
Optimist SWE 4230 Matilda Bergström KvBS
Optimist SWE 4541 Karolina Landmark RÖSS
Laser Standard SWE 184015 Dennis Fonseca Karlsson BKSS
Optimist SWE 4578 Rasmus Alnebeck HjBK
Laser Standard SWE 206640 Johannes Pettersson Moss
Europe SWE 77 Adam Bergström KvBS
Optimist SWE 4353 Hugo Wigh KSSS
Laser 4.7 SWE 199616 Ronja Lundberg GKSS
Europe SWE 17 Elin Johansson KKKK
Laser Radial SWE 195231 Emil Alnebeck GKSS
Laser Radial FIN 00655 Nooa Laukkanen HSK
Laser Standard SWE 205113 Henrik Eriksson GKSS
Optimist SWE 4125 Hugo Melin KSSS
Moth GBR 3980 Sami Jokinen HSK
Laser Radial SWE 203152 Jacob Lundqvist GKSS
Laser Radial SWE 199634 James Olsson GKSS
Laser 4.7 EST 200863 Elisabeth Karner TJK
Optimist FIN 852 Ilari Muhonen EPS
29er SWE 1712 Moa Andersson NYSS
Laser Standard FIN 201041 Oskari Muhonen EPS
Optimist SWE 4579 Isak Rydholm KKKK
Moth FIN 3291 Erik Lindahl EPS
Optimist SWE 4038 Ivar Steffner KSSS
Optimist FIN 410 Eemeli Myyryläinen MP
Laser Radial SWE 199638 Axel Lidvall KSSS
Optimist SWE 4091 Oskar Wintzell KSSS
Optimist SWE 4518 Jonas Wallander KSSS
29er SWE 213 Oskar Engström LESS
Laser Radial SWE 199621 Mattis Ekvall BJK
Optimist SWE 4577 Calle Lagerberg KSSS
49er Swe 500 Victor bergström GKSS
Optimist FIN 828 Anna Partti HSS
Laser Radial SWE 194931 Erik Lindén Nävekvarns båtklubb NQBK
Optimist SWE 4217 Ask Lindstedt-Nyberg KSSS
Optimist SWE 4599 TIndra Forssen KSSS
Optimist SWE 4553 Lova Forssen KSSS
Laser Standard SWE 200066 Simon Lundmark BoSS
Optimist SWE 4596 Hugo Liljegren KSSS
Optimist SWE 4506 Hedvig Liljegren KSSS
OK-Jolle SWE 2770 Jonas Andersson Nyss
Europe FIN 839 Oskari Lehti HSK
Zoom8 SWE 202 Pontus Karlsson Vänersborgs Segelsällskap
29er SWE 1698 Adrian Salamon KSSS
Optimist FIN 918 Henkka Vaalavuo HSS
Zoom8 EST 56 Melvin Aasav TJK
Optimist FIN 98 Tatu Tukiainen Esbo Segelförening
Optimist FIN 1048 Lilli Tukiainen Esbo Segelförening
Zoom8 SWE 196 Therese Carlstein Vänersborgs Segelsällskap
Europe SWE 25 Edvin Hallgren SSWL
Zoom8 SWE 213 Johan Berg VÄSS
Optimist SWE 4142 Olof Swedberg KSSS
Zoom8 NOR 180 Jenny Hammersland BOOSS
Zoom8 SWE 195 Helena Sjöström Vänersborgs SS
Optimist EST 192 Rufus Rytövaara TJK
Laser Radial EST 206438 Kaspar Treimuth TJK
Europe SWE 26 Erik Lenander KSSS
29er EST 2053 Marie Pihlas TJK/SMS
Optimist FIN 1070 Lilian Tanhuanpää HSS
Laser Radial SWE 205135 Mark Emilson KSSS
RS Feva SWE 2194 David Prytz KKKK
Optimist SWE 4409 Viktor Sönnergren KKKK
Laser Radial SWE 160591 Lotta Handmark STSS
Optimist SWE 4560 Carl Eskilstorp KKKK
Optimist NOR 3821 Jesper Moberg Bsf
Laser Radial SWE 204021 Johanna Skoglund HjBK
Optimist SWE 4224 Maja Tenning Borstahusen SS
Optimist SWE 4087 Hanna Lundius BoSS
Optimist SWE 4183 Cecilia Letalick Linköpings jolleseglarklubb LJS
Optimist FIN 673 Iida Vauhkonen HSS
Optimist FIN 1043 Jaakko Vauhkonen HSS
Optimist SWE 4514 Alice Lindberg BoSS
Laser 4.7 FIN 9550 Calle Hasselblatt NJK
Zoom8 SWE 143 Emilia Fredriksson SBS
OK-Jolle SWE 2810 Johannes Dagerbrant Umeå SS
OK-Jolle SWE 2741 Ulf Dagerbrant Umeå SS
Europe SWE 3657 OSCAR SVENSSON VJS
Laser Radial SWE 199630 David Eriksson KSSS
Laser Radial SWE 205128 Jacob Kjellsson Väss
Optimist NOR 3762 Markus August Berthet KNS
Zoom8 SWE 3 Axel Holmgren SBS
Laser Radial SWE 198436 Karl Kröjtz Moss
Europe SWE 3656 Gustav Tindberg BOJK
Optimist SWE 4552 Martina Carlsson Less - Lerum SegelSällskap
49er SWE 16 Carl P Sylvan GKSS
Laser 4.7 SWE kommer sen Alba Blanck KSSS
RS Feva SWE 1544 Rasmus Söderman UKF, Uppsala Kanotförening
Europe FIN 837 Pietari Airakorpi HSK
Europe SWE 3392 Marcus Letalick LJS
Zoom8 SWE 201 Frida Lindvall Boo SS
Laser 4.7 FIN 201553 Adele Tanhuanpää HSS
Zoom8 SWE 95 Noa Andersson Södertälje Båtsällskap
Optimist SWE 4360 Caroline Sköld Orr KvBS (Kvarnviken BS)
Optimist SWE 4032 Ludvig Löhr KSSS
Laser Radial SWE blankt Pernilla Lindnér KSSS
29er SWE 1669 Linus Berglund StoSS
Zoom8 SWE 144 Anton Thorstensson Södertälje Båtsällskap
49er FX SWE 381 Lisa Ericson GKSS
Europe SWE 4 Sam Stenman BooSS
Optimist SWE 3496 Anton Anderen KSSS
Laser Standard SWE 197541 Petter Barreng VÄKK
Optimist SWE 3949 Magnus Tryselius KSSS
Zoom8 SWE 232 Filippa Skogfeldt LBSK
Laser Radial SWE 195739 Tove Tullberg KSSS
Laser Standard SWE 206635 Pierre Grönberg Helsingborgs Yacht Club
Optimist SWE 4402 Anna Strömbäck BooSS
Laser Radial SWE 202413 Ola Carlsson GKSS
Optimist SWE 4460 David Mårsäter KSSS
Laser Radial SWE 204710 Elin Wallerstedt SSKA
Optimist FIN 1029 Robin Berner Brändö Seglare
Optimist SWE 4573 Theo Westerlind KKKK
Optimist SWE 4572 Marius Westerlind KKKK
Laser Standard SWE 204669 Fredrik Bergström KSSS
Laser Radial SWE 199059 Carl_Fredrik Fock GKSS
Laser Radial SWE 20265 Anton Dahlberg KSSS
Laser Radial SWE 00 Fanny Baumann KSSS
RS Feva SWE 2666 Simon Larsen Gefle SS
Laser Standard SWE 1 Claes Törnsten KSSS
Laser Standard SWE 204064 Oskar Niklasson VÄSS
Laser Radial SWE 193753 Oskar Lundqvist GKSSS
Laser Standard SWE 203187 Pontus Dolfei ESS